Yeni medya, son yıllarda gelişen ve merak konusu olan bir alandır. Bu alan çerçevesinde de Yenimedyahocasi.com, yeni medyaya yeni çözümler sunmak için kurulmuş bir teknoloji blogudur. Bu blog içerisinde gündelik hayatta yeni medya teknolojisi hakkında yaşayabileceğiniz bütün problemlerin çözümünü bulabileceksiniz. Dijitalleşme sürecinin hızlanması ile yeni medyanın hayatımıza entegresi hızlanmış oldu. Bu dönemde birçok alanda birçok merak olabilir. Yeni Medya Hocası, bu merakları gidermek için burada olacak.

Mobil, bilgisayar, Seo, Wordpress, dijital pazarlama vs. birçok kategoride içeriklerin yer alacağı bu platforma sizlerde katkıda bulunabilirsiniz. Bilginiz çerçevesinde aydınlatıcı veya çözüme odaklı yazılar kaleme alabilir yenimedyahocasi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Sosyal Medyada Neler Yapılacak?

Sosyal medya hesabında gündelik yaşam ve teknoloji çerçevesinde bilgilendirici paylaşımlar yapılacak. Bunun yanı sıra insanları bilgilendirmeye yönelik pratik bilgiler de sayfada yer alacak. Kullanıcılar ile interaktif soru-cevap etkinlikleri düzenlenecek.

Soru, görüş ve önerileriniz için yenimedyahocasi@gmail.com adresine mail atabilir, sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bütün önerileri dikkate alacağımızdan şüpheniz olmasın.