Clash Of Clans Sürekli Olarak Duruyor Hatası Görselli Çözümü

Clash Of Clans sürekli olarak duruyor hatasını görselli bir şekilde çözdüm. Destek için yorumlara yazabilirsiniz.

Clash Of Clans Sürekli Olarak Duruyor Hatası Görselli Çözümü

Clash Of Clans sürekli olarak duruyor hatası son yapılan güncellemenin ardından sıklıkla karşımıza çıkıyor. Oyuna giriş yapmak istediğimizde sürekli olarak aşağıdaki görselde yer alan uyarı çıkıyor. Siz de bu hata ile karşı karşıyaysanız bu hatanın çözümü sizler için anlattım. Dilerseniz, detaylara geçelim;

Clash Of Clans Sürekli Olarak Duruyor Nasıl Çözülür?

Hatanın çözümü için aşağıda görselle belirttiğimiz çözümü adım adım takip ediniz.

Adım 1: İlk olarak telefonunuzun ”Ayarlar” bölümüne giriş yapın. Daha sonra ekranda çıkan ”Uygulamalar” yazısına tıklayıp uygulamalar listesinin yer olduğu yere girin.

Adım 2: ”Uygulamalar” seçeneğine girdikten sonra ”Clash Of Clans” a tıklayınız.

Adım 3:  Clash of Clans sürekli olarak duruyor 2021 yılında farklı çözümler ile mevcut. Aslında çözümü aynı ama telefonların paneli değiştiği için adımlar farklı olabiliyor. Neyse, Burada ”Depolama” bölümüne giriş yapınız.

Adım 4: Bu ekranda ise ”Önbelleği temizle” ve ”Veriyi sil” seçeneklerine tıklayıp işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu adımdan sonra Clash Of Clans oyununa giriş sağlayabilirsiniz. İYİ OYUNLAR!

 

Not: Google güncellemelerinden dolayı uygulamada bozukluklar olabiliyor. Bu tarz problemleri bir daha almamak için ”Otomatik güncellemeleri” kapatabilirsiniz.