Huawei Tablete veya Telefona Google Servisleri Nasıl Yüklenir?

Huawei tablet veya telefona Google servislerinin kolayca nasıl yükleneceğini anlattım.

Huawei Tablete veya Telefona Google Servisleri Nasıl Yüklenir?
0

Huawei tablete Google servisleri yüklemek veya Huawei telefona Google servisleri yüklemek için Huawei cihazlarınızda bulunan mağazadan faydalanacaksınız. Bildiğiniz üzere Huawei markalı cihazların Google servislerine erişimi engellenmişti. Bunun sonucunda da birçok çözüm yolu arandı, APK uygulamalar indirildi. Son çözüm yolu ise tek bir uygulamadan geçiyor. Bir uygulamayı yüklediğinizde bütün Google servislerine ulaşmanız mümkün.

  • Adım 1: AppGallery uygulamasına giriş yapın.
  • Adım 2: Uygulama arama yerine ‘’Gspace’ yazın ve aratın.
  • Adım 3: Çıkan Gspace uygulamasını indirin ve gerekli izinleri verin.
  • Adım 4: Google hesabınız ile giriş yapın. Bildiğiniz üzere Google Play uygulamasından istediğinizi indirmek için Google hesabınızın olması gerekiyor.
  • Adım 5: Giriş yaptıktan sonra karşınıza bütün Google servisleri çıkacaktır.
  • Adım 6: Bu adımdan sonra istediğiniz Google servisine tıklayın ve dilediğinizi kullanın.

Huawei Matepad 11 Google servisleri yükleme araması yaptığımda birçok seçenek ile karşılaştım ancak kendi tabletime bu şekilde çok kolay bir şekilde yükledim ve kullandım. Videolu bir şekilde de sizlere aktardım;

Şunu belirtmem de fayda var; uygulama yaklaşık 1 GB boyutunda. Bu nedenle tabletinizin hafızası düşükse tabletinizde kasma sorunları yaşanabilir. Kasma sorunlarını fark ettiğiniz an uygulamayı silebilirsiniz.

 

Yorum Yap