Ankara Monster Mağazası Nerede? İletişim ve Randevu Sistemi

Ankara Monster Mağazası Nerede? İletişim ve Randevu Sistemi

Arkadaşımın bilgisayarını servise götürdük ve gördüklerimi, araştırdıklarımı yazmak istedim. Monster Ankara tüm detayları ile ele alındı. Bu hizmetten dolayı Monster'ı tebrik ederim.

0

Ankara Monster Adresi: Çukurambar Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi Farilya Business Center, D:No:8/A, 06510 Çankaya/Ankara

Ankara Monster Harita Gösterimi:

Monster Ankara Telefon Numarası: 0850 255 1111

Ankara Monster Çalışma Saatleri: 

  • Pazartesi 09:00–19:00
  • Salı 09:00–19:00
  • Çarşamba 09:00–19:00
  • Perşembe 09:00–19:00
  • Cuma 09:00–19:00
  • Cumartesi 09:00–19:00
  • Pazar Kapalı

Ankara Monster randevu sistemi ile çalışmaktadır. Bakım hizmeti vb. konular ile ilgili gidecekseniz daha önceden internet siteleri üzerinden randevu talebi oluşturmanız gereklidir. Randevu talebinizi oluşturduktan sonra mağazaya girin ve bir üst kata çıkın. Üst katta sıra alın ve sıranızı  bekleyin. Sıranız geldiğinde işleminiz başlatılacaktır. İşlem başlatıldıktan sonra ürünün teslim alındığına dair bir kağıt verilecek. Bu kağıdı alın ve saklayın. Daha sonra ürünün işlemi bittiğinde tarafınıza sms ile bildirim yapılacaktır. Verilen kağıt ile birlikte ürününüzü alabilirsiniz.

Monster Ankara Teknik Servis Randevu talebi için buraya tıklayın ve randevu oluşturun. Linke girdiğinizde aşağıdaki görselde yer alan sistem ile karşılaşacaksınız.

Monster teknik servis

Monster Ücretsiz bakım ile birlikte ilgiyi üzerine çeken Monster, kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak için güzel hizmetler veriyor. Yakın bir zamanda orada bulunma fırsatım oldu. İzlenimlerimi aktaracak olursam; mağaza çok hoş, Monster’ın bütün ürünlerini bulabilirsiniz. Üst katta bakım kısmı var. Buradan da bakım faaliyetlerini yapabilirsiniz, içecekler ücretsiz (Söylemesem olmazdı). Bu arada personelleri ciddi derecede ilgileniyorlar.

Ankara Monster Mağazası Saat Kaçta Kapanıyor?

Ankara Monster mağazası, saat 19.00’da kapanmaktadır. Bu durum pazar günleri hariç olarak her gün gerçekleşmektedir.

Ankara Monster Mağazası Saat Kaçta Açılıyor?

Ankara Monster mağazası, saat 09.00’da açılmaktadır. Bu durum da pazar günleri hariç diğer günler gerçekleşmektedir.

Ankara Monster Mağazasında Bilgisayar Bakımı Ücretsiz Mi?

Aldığınız Monster bilgisayarların bakımları burada ücretsiz olarak yapılıyor. Yılda belirli bir bakım limitiniz var, bu limit dahilinde ürünlerinizi bakıma götürebilirsiniz. Şahsen benim en beğendiğim şey bu özellikti. Bu arada ek olarak ”Ömür boyu” bakım hizmetleri varmış.

Monster Randevu Almadan Gidilir Mi?

Ankara Monster’a randevu almadan gitmenizi tavsiye etmem, randevu aldığınızda saatiniz geldiğinde gayet sağlıklı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu nedenle kesinlikle randevu almanızı öneririm.

Monster Ömür Boyu Garantili Mi?

Monster ömür boyu bakım hizmeti vermektedir. Kullanıcının hataları elbette ki garanti kapsamında değildir. Garanti genelde 2 – 3 yıl kadar oluyor. Daha sonraki süreçte garanti bitiyor. Monster’ın belirttiği ”Ömür boyu” kavramı sadece bakım için.

Sorularınızı Twitter’dan sorabilirsiniz: Erel Alkan

Yorum Yap