Hedera Hashgraph Nedir? Özet Tanıtım

Hedera Hashgraph Nedir? Özet Tanıtım

Hedera Hashgraph kendini, ‘’ Blockchain’in ötesine geçen platform’’ olarak tanıtmaktadır. Dijital dünyanın olması gerektiği gibi ve kişinin kendisine özel hale getirmesini amaç edinmiş bir varlıktır. Bu doğrultu da platform geliştiricilerin hızlı, adil ve güvenilir olmasını hedeflemektedir.

Geliştiriciler insanların bu platformdan maksimum seviyede faydalanmasını sağlamaya çalışmaktadırlar. Yönetimin içinde önemli birçok topluluk bulunmaktadır. Hedera Hashgraph bir dijital varlık fonudur. HBAR ise bu kamu ağında yer alan bir kripto para birimidir. Coin market verilerine baktığımızda piyasa değeri 65. Sırada yer almaktadır.

Hedera Hashgraph Yorum

Hedera Hashgraph yorum yapmak gerekir ise saniyede 10.000 işlem vaat ediyor olması, son derece güvenilir, hızlı ve pratik olması insanları cezbetmektedir. Özellikle saniyede 10.000 işlem konusu en göz alıcı husus ve yöneticiler de bunun farkında ki sürekli bunun reklamının yapıldığı görülmektedir. ( Yatırım tavsiyesi değildir )

HBAR coin yorum konusunda ise yatırımcıların arkadasın da ki platform sürekli olarak token kontrolü ve takibi yapmaktadırlar. Bunların dışında yatırımcıların HBAR hakkında pozitif düşüncelerin yanı sıra dikkatli ve tehlikelere karşı hazırlıklı bulunduklarını belirtmekte yarar sağlayacaktır. Yatırımcıların dışında uzman görüşler ise sık sık değer değişikliği yaşadığını çok güvenilir olmadığını belirtmektedirler. 16.10.2020 tarihinde 0.257877 Türk lirası değerinde olduğu bilinmektedir.

Hedera Hashgraph  Özeti

  • Hedera’nın platformu, kullanıcı bilgilerini toplayıp ve satan üçüncü taraf aracılığa ihtiyaç duymadan, insanların çevrimiçi ve güvenli bir şekilde işlemlerini yapmasına olanak sağlamaktadır.
  • Hedera, kripto para birimi sağlamak amaçlı değil, kurumsal düzeyde uygulamalar için optimize edilmiş kararlı v e güvenilir bir platform sağlamak amacı ile kurulmuştur.
  • HBAR, Hedera platformunun kripto parasıdır. Ağdaki iki bütünleşik amaca hizmet etmektedir. Ağı kripto para ağırlıklı, riskli bir fikir birliği mekanizması ile güvence altına almaktadır.
  • Hashgraph veri yapısı, fikir birliği algoritması, güven ve performansın birleşimini sunmaktadır. Yönetim konseyi karar alırken şeffaflık, istikrar ve sektörler arası uzmanlığa dikkat etmektedir.
  • Hedera özel fonlar aracılığı ile 120 milyon dolardan fazla para toplamıştır.
  • Bunların dışında HBAR grafik değeri, uzman bakışlar tarafından incelendiğinde güven vermemektedir. Bunun birçok sebebi bulunmakla beraber yatırımcılara yeteri kadar ismini duyuramadığı düşünülmektedir.