Dell Nerenin Malı? Dell Nerede Üretiliyor? Nereden Alınır?

Dell Nerenin Malı? Dell Nerede Üretiliyor? Nereden Alınır?
0

Dell dünyanın en çok bilinen bilgisayar üretici markalarından biri olarak Michael Dell tarafından kurulmuştur. Genel merkezi; Teksas, ABD. Kurucusunun soyadını alan ve dünyanın üçüncü en büyük kişisel bilgisayar üretici firması olan Dell birçok farklı ürün seçeneği ile müşteri deneyimine sunulmaktadır. Yaklaşık 100.000 kadar personeli ile hizmet verdiği de firma hakkında bilinen bilgiler arasındadır.

Dell Kurucusu: Michael Dell

Dell Merkezi: Teksas, ABD

Dell Nerede Üretiliyor?

Dell marka ürünlerin üretimi dünyanın birçok noktasında gerçekleştirilmektedir. Parça bazında ve ürünlerin genel üretimi bazında farklı birçok ülkede üretim yapıldığı bilinmektedir. Dell markasına ait tek bir üretim merkezi bulunmamaktadır. 1984 yılında kurulduğu bilinen marka donanım alanında çeşitli hizmetler vermektedir.

Dell Hangi Ülkenin Markası?

Dell Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak üretimi yapılan bir markadır. Markanın merkezi ise Teksas içerisinde bulunan Austin’de bulunmaktadır. Dell markası tarafından bilgisayar üretiminin yanı sıra yazılım, ağ bileşenleri veri depolama gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Dell Nereden Alınır?

Dell dünya genelinde bilinen bir marka olarak 5,4 milyondan fazla müşterisi bulunan bir markadır. Tam 180 ülkede Dell ürünleri satılmaktadır. Ayrıca bu ülkelerin her birinde bulunan toplam 41.000’den fazla Dell Teknik ekibi de bulunmaktadır.

Dell bilinen bir marka olarak teknoloji marketlerde, Dell’in doğrudan kendi ürünlerini sattığı mağazalarda ürünlerini satışa sunmaktadır. Dell marka ürünleri satın almak için doğrudan büyük teknoloji marketlere başvurabilir ya da Dell’in kendi ürünlerinin bulunduğu online sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dell Orijinal Batarya Nereden Alınır?

Dell orijinal batarya satın almak için tercih edilebilecek birçok farklı kanal mevcuttur. Bilgisayar parçası satan işletmeler, online satış kanalları gibi satın alma seçenekleri bulunsa da bunlar tam anlamı ile güvenli sayılmaz.

Dell marka cihazlarınızın için cihazlarınız ile uyumlu orijinal bataryaları markanın kendi web sitesi üzerinden güvenli ve garantili bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dell Türkiye Distribütörü Kim?

Dell Türkiye distribütörü ”Penta Teknoloji” dir.

Yorum Yap